Slider

Theme images by kelvinjay. Powered by Blogger.

Mixtapes

Kenyan Music

Entertainment

Trending

Downloads

Sports

Music

» » » Kassim Mganga Talks On What He Decided To Do With His Management

Bongo flava singer and song writer,Kassim Mganga was on an exclusive interview with Whats Up Africa! and one of the questions he was asked was on what he was going to do with his management which he has always been complaining about almost every time.He said that he needs to change his management
>>>”Management ambayo nimeungana nayo nafikiri  kuna utaratibu sasa tuweze kuubadilisha kidogo na hata kama imekua lawama kwa mashabiki muda mrefu sana, kwa hiyo tumeliangalia na hilo pia  kibiashara tunaona lina mantiki sana, nafikiri formation inabadilika hivi karibuni inshallah”
For managers wanting potential artists for management here is your chance.

Whats Up Africa! What Do You Think About This Post?

«
Next
Newer Post
»
Previous
Older Post